برآورد هزینه قالب

برآورد هزینه قالب

دسته بندی: -

قیمت: 18000 تومان

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

18000 تومان – خرید

روند تولید ورقه

مُهرش فلزات (استمپ زدن) و تولید ورقه فلزات صنایع در حال پیشرفت دائمی هستند. حقیقتاً از آنجایی که قیمت قالب‌ها برخی اوقات خیلی زیاد تمام می‌شود، گرایشاتی برای جایگزین کردن خیلی از قطعات فلزی با پلاستیک‌ها وجود دارد (چنانکه قیمت قالب‌های پلاستیکی کمتر بود). هرچند که این تمایلات احتمالاً در آینده تاحدی متوازن خواهند شد، زمانی که تولید کننده‌ها در نهایت (با مقایسه اعداد روی کاغذ) تشخیص دهند که پلاستیک‌ها همیشه نمی‌توانند جای فلزات را گرفته و همچنین فلزات را هم نمی‌توان همیشه جایگزین پلاستیک‌ها نمود.

هرچیز قلمرو استفاده و کاربرد منحصر بخود را دارد. پلاستیک‌ها مواد عالی هستند، به راحتی تسلیم شده، شل هستند ولی به راحتی خراب می‌شوند، تغییر رنگ می‌دهند و تحت تاثیر آفتاب و هوا و زمان خرد می‌شوند. زمانی که یک قطعه از ورق فلز ساخته می‌شود، بدون تاثیر گرفتن از زمان، محیط و عامل یا هر چیز دیگر پایدار می‌ماند، البته به استثنای ضربه زدن، محیط‌های خورنده و گرمای زیاد.

پیشرفت عظیمی در کار با ورق فلزات بوسیله با بکار بردن ماشین‌های کنترل شده زیادی حاصل شده است، مثل مته‌های فشاری، پرس منگنه‌های اتوماتیک و ماشین‌های تراش. این ابزار تولید واقعاً پر کار بوده و محصولات با کیفیت عالی را به صورت پیوسته بیرون می‌دهند. به طور طبیعی این حالت زمانی درست پیش می‌رود که برنامه‌هایی که این دستگاه‌ها طبق آن پیش می‌روند دارای کیفیت برابر باشند.

کشف ماشینکاری EDM یک قدم دیگر رو به جلو بود، به طوریکه این ماشین‌ها، که تا چند سال پیش کاملاً ناشناخته بودند، قطعاتی را که پیشتر ساخت آنها غیرممکن می‌نمود بدون سر و صدا و با بازده بالا تولید می‌کنند. تکنولوژی‌های جدید دیگری هم دائماً در بازار پدیدار می‌شوند که خیلی از آنها برای حوزه تولید مفید بوده و خیلی‌ها هم هنوز کاربردشان مورد مناقشه است. لیزرها، تکنولوژی پلاسما، سیستم‌های ساینده الکتریکی، شیمیایی، و سیستم‌های پوشش الکترواسپارک، ماشینکاری آندومکانیک، ماشینکاری مقاومت الکتریکی، کاربردهای مافوق صوت، تولیدکننده‌های فشاری-موجی (مواد منفجره)-همه‌ی این فرآیندهای نوین تولید اینجا هستند تا زندگی ما را آسان‌تر کنند و تولید …

تعداد صفحات: ۳۳ صفحه فایل ورد

پاسخ دهید